Edukacja Kategoria: Edukacja

Edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Basen w Chełmcu - szkoła pływania. »

  Basen w Chełmcu - szkoła pływania.


  Instruktor pływania Emil Siedlarz działający w obrębie Nowego Sącza i Chełmca zaprasza na lekcje w formie indywidualnej i grupowej. Pływanie to aktywność, które będzie przydatna podczas wakacji i urlopów. Szczególnie pływanie jest polecane dzieciom, które coraz mniej czasu spędzają na uprawiania jakikolwiek sportu. Nauka pływania jest dostosowana do aktualnych możliwość kursanta i prowadzona w miłej atmosferze. Dla początkujących pływaków przygotowane są specjalne akcesoria w postaci desek i makaronów, które ułatwiają proces nauki. Zajęcia prowadzone są w dwóch pływalniach w Aqua Centrum Chełmiec i Hotel Beskid w Nowym Sączu. Nauka pływania skierowana do dzieci w każdym wieku i osób dorosłych.

  Więcej na stronie:
  www.emilsiedlarz.pl

  Adres:
  Aqua Centrum Chełmiec
  ul. Marcinkowicka 9,
  33-395 Chełmiec

  Kiedy dodana: 10 09 2020 · informacje szczegółowe »
 • Szkoła pływania - Aqua Centrum Chełmiec »

  Szkoła pływania - Aqua Centrum Chełmiec


  Wizytówka internetowa szkoły pływania zlokalizowanej w Chełmcu. Szkoła prowadzi naukę pływania indywidualną i grupową dla wszystkich osób w każdym wieku. Dzieci rozpoczynają swoją przygodę pod okiem instruktorów w wieku czterech lat. Uczymy na krytej pływalni w Chełmcu, która jest nowoczesna i dostosowana do tego typu usług między innymi poprzez specjalny mały basen do nauki pływania. Jeśli jesteś z okolic Chełmca i chcesz nauczyć się pływać lub jesteś rodzicem dziecka i chcesz żeby ono nauczyło się pływać - zgłoś się do naszej szkoły pływania.

  Kiedy dodana: 15 02 2019 · informacje szczegółowe »
 • Szkoła Języków Obcych Akcent, Poznań »

  Szkoła Języków Obcych Akcent, Poznań


  Jeśli chcesz się uczyć języka obcego, zrób to porządnie! Ze Szkołą Językową, która każdemu kursantowi poświęca dostatecznie dużo uwagi, prowadząc swoje zajęcia w optymalnych do nauki grupach. Język angielski, kursy niemieckiego, nauka hiszpańskiego, francuskiego i kilku innych języków. Szkoła Języków Obcych Akcent wie jak. Nasza oferta to kursy dla dorosłych oraz młodzieży i dzieci. Wiemy jak przygotować do każdego egzaminu, sami jesteśmy certyfikowanymi egzaminatorami Cambridge, wiemy jak łączyć naukę z dobrą zabawą – organizujemy zagraniczne obozy językowe oraz półkolonie dla dzieci (Poznań). Jeśli myślisz o nauce na poważnie, zgłoś się do nas, dopasujemy się do Twojego grafiku, gwarantujemy małe grupy i konsultacje metodyczne.

  Kiedy dodana: 26 09 2015 · informacje szczegółowe »
 • Prawo jazdy w Anglii »

  Prawo jazdy w Anglii


  Nauka jazdy zlokalizowana w głównej części Wielkiej Brytanii obsługująca głównie Polaków, którzy pragną mieć prawo jazdy. Udostępniamy mnóstwo artykułów szkoleniowych, które pomogą Ci się kształcić w domowym zaciszu. Mamy najlepsze pod słońcem grono specjalistów, którzy dokładnie ukażą Ci zasady bezpiecznego poruszania po zagranicznych bezdrożach. W naszej ofercie mamy atrakcyjną flotę aut, które są nowoczesne i bezpieczne co bardzo ułatwia etap kształcenia w naszej placówce. Kurs jazdy w UK jest kilkakrotnie łatwiej uzyskać niż w naszym kraju a a oprócz tego tańsze. Chcesz mieć prawo jazdy - skontaktuj się z nami, wszystko Ci wyjaśnimy.

  Kiedy dodana: 14 08 2013 · informacje szczegółowe »
 • Szkoła śpiewu »

  Szkoła śpiewu


  Instytut Sztuki Wokalnej w Krakowie wciąż przeprowadza rekrutację na najbliższy rok nauki. Trzeba zapoznać się z wymogami jak też dowiedzieć się dokładnie jakie dokumenty konieczne są, aby ubiegać się o miejsce w tej prestiżowej placówce. W tej chwili coraz częściej młode osoby wybierają drogę artystyczną, instytut ten umożliwia naukę w wielu zakresach, które pomogą też w życiu codziennym. Wszystkie wymagane informacje można odszukać na stronie internetowej Instytutu - www.kisw.edu.pl. Ze względu na to, że zajęcia prowadzone są w trybie zaocznym ułatwia to dostęp uczniom, którzy pracują lub uczęszczają na inne zajęcia w trybie dziennym. Edukacja skierowana jest przede wszystkim do osób interesujących się śpiewem i pragnących doskonalić własne umiejętności. Po ukończeniu zajęć można dalej kierować swoją karierą.

  Kiedy dodana: 04 05 2013 · informacje szczegółowe »
 • Uczelnie Wrocław »

  Uczelnie Wrocław


  Na opisywanej stronie internetowej zaciekawieni uczniowie znajdą istotne dla nich informacje odnośnie szkół i uniwersytetów. Czeka Cię matura? Idziesz na studia? To znakomity portal dla Ciebie. Spis popularnych kierunków, wybitne uczelnie w kraju to tylko wstęp do tego, co dostaniesz na opisywanej stronie internetowej. Zaciekawieni użytkownicy mogą również założyć konto, aby mieć dostęp do całej oferty portalu. Ciekawe artykuły na pewno znajdą swoich zwolenników. Z kolei link na facebooka umożliwi Ci na bieżąco śledzić najnowsze informacje. Warto zajrzeć na przedstawianą witrynę i poczytać więcej. Na stronie prezentowane są między innymi Uczelnie Łódź czy Uczelnie Kraków. Serdecznie Zapraszamy.

  Kiedy dodana: 05 03 2013 · informacje szczegółowe »
 • Węgiel Energetyczny »

  Węgiel Energetyczny


  Wszystko co warto wiedzieć o podstawowym surowcu w naszym państwie jakim jest węgiel. Jak powstaje, ile mamy czynnych kopalń, dlaczego zawód górnika jest zagrożony i ciężki? Na te wszelkie pytania udzielimy odpowiedzi w naszym serwisie. Węgiel energetyczny, węgiel kamienny, pellet to surowce które są szczegółowe ukazane i przedstawione na ilustracje. Portal stale się rozwija i modernizuje to przyciąga innych internautów mamy nadzieje ze ten wzrost będzie się utrzymywał. Węgiel nie ma przed nami żadnych kluczowych tajemnic, sprawdź i już w tym momencie wejdź do serwisu wegiel-energetyczny.pl

  Kiedy dodana: 28 02 2013 · informacje szczegółowe »
 • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego »

  Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego


  Całość poczynań zmierzających do minimalizowania zagrożeń oraz zapobiegania niebezpieczeństwom pożarowym, to tak zwana ochrona przeciwpożarowa. Zaufało nam do dziś bardzo wiele jednostek gospodarczych, między innymi wspólnoty mieszkaniowe oraz sklepy jubilerskie. Zapewnianie bezpieczeństwa ppoż to nie tylko nasza profesja, ale również prawdziwa misja, polegająca na zapewnieniu Państwu jak najlepszej ochrony. Jesteśmy prężnie funkcjonującą firmą, która zajmuje się ochroną ppoż w całym naszym kraju. Z naszych profesjonalnych usług korzysta już od wielu lat bardzo wiele znanych jednostek gospodarczych, w tym szpitale, hotele i szkoły. Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa, jeżeli cenisz zdrowie swoje oraz swoich pracowników. Ochrona przeciwpożarowa, jaką Państwu oferujemy, to m.in. prowadzenie czynności ratowniczych.

  Kiedy dodana: 13 01 2013 · informacje szczegółowe »
 • Testy na prawo jazdy UK »

  Testy na prawo jazdy UK


  Polskojęzyczny serwis informacyjny o testach, kursach i egzaminie na prawo jazdy w Anglii. Z przedstawianego portalu dowiesz się jakie wymagania musisz spełnić aby uzyskać prawo jazdy dające możliwość jazdy autem w wielu państwach. Pragniemy się aby nasz serwis był źródłem aktualnych informacji dla polaków mieszkających w Anglii, którzy chcą uzyskać prawo jazdy. Po zapoznaniu się z ważnymi informacji będziesz mógł wybrać się na egzamin całkowicie przygotowany. Zapraszamy wszystkich Polaków do lektury.

  Kiedy dodana: 10 08 2012 · informacje szczegółowe »
 • Szkolenie »

  Szkolenie


  Jest to witryna firmy szkoleniowej istniejącej na polskim rynku od 2004 roku. Początkowo zajmowała się branżą informatyczną oraz szeroko rozumianym poprawianiem wizerunku. Następnie oferta została poszerzona o szkolenia Łódź skierowane między innymi do grona pedagogicznego. Na stronie tego przedsiębiorstwa można zaznajomić się ze szczegółami jej oferty szkoleń. Można uzyskać informacje o tym, czego uczy konkretne szkolenie Warszawa, odkryć listę realizowanych szkoleń i zapoznać się z ich kalendarzem.

  Kiedy dodana: 04 06 2012 · informacje szczegółowe »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa: