Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Szkoła Języków Obcych Akcent, Poznań »

  Szkoła Języków Obcych Akcent, Poznań


  Jeśli chcesz się uczyć języka obcego, zrób to porządnie! Ze Szkołą Językową, która każdemu kursantowi poświęca dostatecznie dużo uwagi, prowadząc swoje zajęcia w optymalnych do nauki grupach. Język angielski, kursy niemieckiego, nauka hiszpańskiego, francuskiego i kilku innych języków. Szkoła Języków Obcych Akcent wie jak. Nasza oferta to kursy dla dorosłych oraz młodzieży i dzieci. Wiemy jak przygotować do każdego egzaminu, sami jesteśmy certyfikowanymi egzaminatorami Cambridge, wiemy jak łączyć naukę z dobrą zabawą – organizujemy zagraniczne obozy językowe oraz półkolonie dla dzieci (Poznań). Jeśli myślisz o nauce na poważnie, zgłoś się do nas, dopasujemy się do Twojego grafiku, gwarantujemy małe grupy i konsultacje metodyczne.

  Kiedy dodana: 26 09 2015 · informacje szczegółowe »
 • Szkolenia Warszawa »

  Szkolenia Warszawa


  Na przedstawianej stronie wypatrzycie Państwo szereg przydatnych informacji powiązanych z wielorakimi szkoleniami, jakie mogą wesprzeć przykładowo w znalezieniu godnej pracy. Witryna opracowana jest tak, aby odszukiwanie istotnych treści było bezproblemowe oraz prędkie. W przystępnym układzie strony sprawdzić można terminy, w których organizowane będą różnorodne szkolenia Łódź - są to najczęściej nieodległe terminy, jakie traktują najbliższych tygodni albo miesięcy. Można przewertować inne propozycje, skonfrontować je ze swoimi sprawami i zapisać się na szkolenie albo zdecydować się na kontakt później. W wybieraniu pomagają opisy poszczególnych pozycji, w jakich wszyscy zainteresowani odnajdą równocześnie najważniejsze dane, jak i nieco informacji motywujących do wyselekcjonowania szkolenia Łódź stawiając nacisk na korzyści dla branży. Organizowane kursy Łódź są ogromnie atrakcyjne, dlatego że wszyscy uczestnicy muszą sukcesywnie odznaczać się aktywnością podczas szkolenia. Na dodatek intensywność odbywających się zajęć pomaga w krótkich okresie zakończyć szkolenie Łódź i radować się z kolejnej umiejętności. Osoby, które miały sposobność korzystać z oferowanych usług niezmiernie sobie cenią formę w jakiej prowadzone były szkolenia tudzież ochoczo polecają naszą firmę wśród swoich znajomych.

  Kiedy dodana: 15 03 2012 · informacje szczegółowe »
 • Szkolenie »

  Szkolenie


  Jest to witryna firmy szkoleniowej istniejącej na polskim rynku od 2004 roku. Początkowo zajmowała się branżą informatyczną oraz szeroko rozumianym poprawianiem wizerunku. Następnie oferta została poszerzona o szkolenia Łódź skierowane między innymi do grona pedagogicznego. Na stronie tego przedsiębiorstwa można zaznajomić się ze szczegółami jej oferty szkoleń. Można uzyskać informacje o tym, czego uczy konkretne szkolenie Warszawa, odkryć listę realizowanych szkoleń i zapoznać się z ich kalendarzem.

  Kiedy dodana: 04 06 2012 · informacje szczegółowe »
 • Prawo jazdy w Anglii »

  Prawo jazdy w Anglii


  Nauka jazdy zlokalizowana w głównej części Wielkiej Brytanii obsługująca głównie Polaków, którzy pragną mieć prawo jazdy. Udostępniamy mnóstwo artykułów szkoleniowych, które pomogą Ci się kształcić w domowym zaciszu. Mamy najlepsze pod słońcem grono specjalistów, którzy dokładnie ukażą Ci zasady bezpiecznego poruszania po zagranicznych bezdrożach. W naszej ofercie mamy atrakcyjną flotę aut, które są nowoczesne i bezpieczne co bardzo ułatwia etap kształcenia w naszej placówce. Kurs jazdy w UK jest kilkakrotnie łatwiej uzyskać niż w naszym kraju a a oprócz tego tańsze. Chcesz mieć prawo jazdy - skontaktuj się z nami, wszystko Ci wyjaśnimy.

  Kiedy dodana: 14 08 2013 · informacje szczegółowe »
 • Coaching »

  Coaching


  Strona www pod wskazanym wyżej adresem przygotowana została celowo dla osób, które już mniej więcej wiedzą, czym jest coaching czy też wciąż są w trakcie uzyskiwania informacji na ów temat. Z treści dostępnych na stronie można się uzyskać szczegółowe informacje, na jakiej zasadzie funkcjonuje Coaching ICC i co on oznacza, tudzież, w jaki sposób wykwalifikowany trener podchodzi do ucznia i jego celów. Nowatorska myśl technik szkoleniowych jest propozycją w sam raz dla młodych, ambitnych ludzi o wyznaczonych potrzebach.

  Kiedy dodana: 15 03 2012 · informacje szczegółowe »
 • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego »

  Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego


  Całość poczynań zmierzających do minimalizowania zagrożeń oraz zapobiegania niebezpieczeństwom pożarowym, to tak zwana ochrona przeciwpożarowa. Zaufało nam do dziś bardzo wiele jednostek gospodarczych, między innymi wspólnoty mieszkaniowe oraz sklepy jubilerskie. Zapewnianie bezpieczeństwa ppoż to nie tylko nasza profesja, ale również prawdziwa misja, polegająca na zapewnieniu Państwu jak najlepszej ochrony. Jesteśmy prężnie funkcjonującą firmą, która zajmuje się ochroną ppoż w całym naszym kraju. Z naszych profesjonalnych usług korzysta już od wielu lat bardzo wiele znanych jednostek gospodarczych, w tym szpitale, hotele i szkoły. Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa, jeżeli cenisz zdrowie swoje oraz swoich pracowników. Ochrona przeciwpożarowa, jaką Państwu oferujemy, to m.in. prowadzenie czynności ratowniczych.

  Kiedy dodana: 13 01 2013 · informacje szczegółowe »
 • Egzamin praktyczny w UK »

  Egzamin praktyczny w UK


  Z naszym przedsiębiorstwem testy na prawo jazdy UK będzie łatwy i przyjemny. W siedzibie możecie Państwo zasięgnąć niezbędnych wiadomości, zaopatrzyć się w podręczniki jak też otrzymać skierowanie na badania lekarskie. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dostosowując nasze usługi do jego potrzeb. Jeżeli chcesz uzyskać solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym jak również udzielania pierwszej pomocy, uzyskania umiejętności w ostrożnym prowadzeniu samochodu zapraszamy Cię na organizowane przez nas szkolenia w miłej i bezstresowej atmosferze. Oprócz wymienionych usług polecamy również ubezpieczenie samochodu UK na korzystnych warunkach. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego biura.

  Kiedy dodana: 12 02 2012 · informacje szczegółowe »
 • Szkoła pływania - Aqua Centrum Chełmiec »

  Szkoła pływania - Aqua Centrum Chełmiec


  Wizytówka internetowa szkoły pływania zlokalizowanej w Chełmcu. Szkoła prowadzi naukę pływania indywidualną i grupową dla wszystkich osób w każdym wieku. Dzieci rozpoczynają swoją przygodę pod okiem instruktorów w wieku czterech lat. Uczymy na krytej pływalni w Chełmcu, która jest nowoczesna i dostosowana do tego typu usług między innymi poprzez specjalny mały basen do nauki pływania. Jeśli jesteś z okolic Chełmca i chcesz nauczyć się pływać lub jesteś rodzicem dziecka i chcesz żeby ono nauczyło się pływać - zgłoś się do naszej szkoły pływania.

  Kiedy dodana: 15 02 2019 · informacje szczegółowe »
 • Szkolenia telekomunikacja »

  Szkolenia telekomunikacja


  Strona prezentuje ofertę szkoleń telekomunikacyjnych prowadzonych przez Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Szkolenia prowadzone są w trybie stacjonarnym oraz elearningowym, otwartym i dedykowanym do konkretnych potrzeb użytkownika. Swą tematyką szkolenia obejmują wszystkie najważniejsze technologie telekomunikacyjne oraz obejmują wszystkie warstwy, począwszy od fizycznej po aplikacyjną.Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego. Strona prezentuje ofertę szkoleń z dziedziny szeroko rozumianego biznesu jak również szkolenia techniczne – telekomunikacyjne oraz informatyczne.

  Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym, jak również dedykowanym, precyzyjnie dostosowanym do wymagań klienta. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i elearningowe.

  Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych.
  Instytut Łączności posiada szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej.
  Na przestrzeni tego okresu w szkoleniach, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych (także prowadzonych we współpracy z University of Nottingham) wzięło udział ponad 5 000 osób!

  Kiedy dodana: 18 07 2011 · informacje szczegółowe »
 • Prawo jazdy Rybnik »

  Prawo jazdy Rybnik


  Ośrodek szkolenia kierowców położony w Rybniku. Wielkim naszym atutem jest wykwalifikowana kadra instruktorska. Doświadczenie oraz podejście dydaktyczne pracowników stwarzają komfortowe i bezstresowe warunki szkolenia dopasowane do osobistych predyspozycji i oczekiwań klienta. Nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań aby przygotować państwa do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy jak również do samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drogach własnym pojazdem. Zajęcia prowadzone są przy użyciu zaawansowanych technik dostępnych na krajowym rynku i są przygotowane w taki sposób, aby przekazać uczestnikom oczekiwane informacje w możliwie interesującej formie.

  Kiedy dodana: 25 08 2011 · informacje szczegółowe »
 • Ćwiczenia koncentracji uwagi; Ćwiczenia pamięci; Motywowanie »

  Ćwiczenia koncentracji uwagi; Ćwiczenia pamięci; Motywowanie


  Ćwiczenia pamięci mają spory wpływ na kreatywność umysłową człowieka. Kreatywność czyli zdolność do samodzielnego myślenia i podejmowania decyzji jest niezwykle cenną współcześnie cechą. Współcześnie żąda się od człowieka sprawnego działania, zdecydowania, odpowiedzialności. Ćwiczenia pamięci mogą podnosić kreatywność, wpływając na odnoszenie sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Przez ćwiczenia pamięci można rozwijać zarówno pamięć wzrokową jak i słuchową. Dobrze dobrane zestawy ćwiczeń mogą stać się dźwignią kariery. Akademia Umysłu przedstawia ćwiczenia pamięci dla dzieci, młodzieży i seniorów. Programy edukacyjne: Pamięć - Koncentracja uwagi - Szybkie czytanie.

  Różne sposoby ćwiczenia koncentracji uwagi pomogą więcej zapamiętać i więcej wiedzieć. „Nic nie jest w stanie przerwać mojej koncentracji. Mógłbyś urządzić orgię w moim biurze, a ja nawet bym nie spojrzał. No, może raz” powiedział Isaac Asimov, pisarz i profesor biochemiki. Któż nie chciałby potrafić się tak skoncentrować? Ćwiczenia koncentracji to coś, dzięki czemu jest to realne. Patrząc: widzieć, rejestrować i pamiętać. Podzielność uwagi to cecha ludzi wielkich. Ćwiczenia koncentracji stanowią najlepszą pomoc w nauce. Zestaw Akademia Umysłu zawierający ćwiczenia koncentracji posiada możliwość dostosowania stopnia trudności zadań do wieku gracza.

  Motywowanie to proces motywacyjny, kierujący wykonywaniem jakichś czynności. Motywowanie opiera się na jasnym wzorze, obejmującym określone działania : pobudzenie energetyczne, nakierowanie wysiłku na cel, wybranie istotnych impulsów działania, działanie w tych samych warunkach i wreszcie pobudzenie emocjonalne czyli osiągnięcie satysfakcji lub jej brak. Osiągnięcie założonego celu oznacza, że motywowanie było prowadzone odpowiednio. Motywowanie przez systematyczne wykonywanie niewielkich ćwiczeń lub prac daje bardzo dobre efekty. Mogą to być na przykład ćwiczenia edukacyjne z serii Akademia Umysłu.

  Kiedy dodana: 17 02 2012 · informacje szczegółowe »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: