Studia - informacje dla kandydatów

Serwis, w którym maturzyści oraz inne osoby zainteresowane kontynuowaniem swojej edukacji na jednej z polskich uczelni znajdą aktualną ofertę dydaktyczną niemal wszystkich istniejących w naszym kraju szkół wyższych, opisy kilku tysięcy kierunków studiów, wiadomości związane z rekrutacją na studia oraz wiele innych, wartych uwagi przyszłych studentów wiadomości. Serwis zawiera przede wszystkim informacje dla absolwentów szkół średnich zainteresowanych studiami pierwszego stopnia. Poza tym, osobom z dyplomem inżyniera lub licencjata prezentuje studia drugiego stopnia oraz studia podyplomowe. Ci, którzy poszukują mniej oficjalnych informacji o przyszłych studiach mogą zadawać pytania na dołączonym do serwisu forum, mogą też komentować na nim zamieszczane przez przedstawicieli uczelni wiadomości. Na forum serwisu można również znaleźć ogłoszenia korepetytorów.

Szczegóły strony emta.pl:

Podlinkuj stronę emta.pl:

Studia - informacje dla kandydatów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny netsprint 9 Odwiedziny googlebot 73

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła policealna »

  Wychodząc naprzeciw bieżącym potrzebowaniom rynku pracy aspirujemy zaoferować Wam szansę uczestnictwa w naszej szkole policealnej. W ramach naszej darmowej szkoły policealnej odsłaniane są coraz to nowsze kierunki szkoleń. Z wielką przyjemnością zapraszamy do zaznajomienia się z kompletną propozycją kursów profesjonalnych. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.szkola.gowork.pl. Dzięki naszej szkole policealnej bardzo szybko znajdziesz swoją wymarzoną pracę. Zapraszamy już dzisiaj !!!

  Kiedy dodana: 16 05 2011 · informacje szczegółowe »
 • Mały Europejczyk Prywatne przedszkole bielsko-biala »

  "Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne w Bielsku - Białej gdzie stworzyliśmy miejsce w którym najważniejsze jest szczęście dziecka i wzajemny szacunek. Chcemy żeby nasze przedszkole kojarzyło się z radością, zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi.
  Dzieci w wieku przedszkolnym mają nieograniczoną chęć uczenia się. Poznają świat w zawrotnym tempie. Doszczętnie radzą sobie z nauką, gdyż poznają świat wszystkimi zmysłami, a w wykonywanie czynności angażują całe ciało.
  W naszym przedszkolu uważamy, iż stymulując postęp małego dziecka należy w równym stopniu wpływać na jego rozwój intelektualny, uczuciowy i sprawność fizyczną. Różnorodność, z jaką dziecko będzie poznawało świat, uprości mu poszukiwanie ciekawych informacji i zdobywanie nowych sprawności.
  Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają połączenie z językiem angielskim przez cały dzień. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę języków zagranicznych i ogromną chłonność umysłu małych dzieci, stwarzamy naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób zwyczajny. W normalnych, codziennych sytuacjach, w nauce i w zabawie, wychowawczynie zwracają się do dzieci w języku angielskim.
  Przedszkole gwarantuje dzieciom udział w rozszerzonym programie edukacji europejskiej, dzięki czemu rozbudzają swoją ciekawość świata i ludzi. A całokształt przy znakomitej zabawie: dzieci poznają słowa i podstawowe zwroty w innym języku, poznają zwyczaje, architekturę, narodowe tańce i piosenki.
  "Mały Europejczyk" ma znakomite warunki lokalowe. Jasne, kolorowe sale umeblowane są w kolorowe mebelki i bogate, urozmaicone zestawy zabawek i materiałów dydaktycznych.
  W naszym przedszkolu anglojęzycznym szanujemy prawa dzieci. Praca z dziećmi jest naszą pasją. Wspólnie zabiegamy o to, żeby w naszym przedszkolu była odczuwalna rodzinna atmosfera .

  Kiedy dodana: 02 06 2011 · informacje szczegółowe »
 • Egzamin praktyczny w UK »

  Z naszym przedsiębiorstwem testy na prawo jazdy UK będzie łatwy i przyjemny. W siedzibie możecie Państwo zasięgnąć niezbędnych wiadomości, zaopatrzyć się w podręczniki jak też otrzymać skierowanie na badania lekarskie. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dostosowując nasze usługi do jego potrzeb. Jeżeli chcesz uzyskać solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym jak również udzielania pierwszej pomocy, uzyskania umiejętności w ostrożnym prowadzeniu samochodu zapraszamy Cię na organizowane przez nas szkolenia w miłej i bezstresowej atmosferze. Oprócz wymienionych usług polecamy również ubezpieczenie samochodu UK na korzystnych warunkach. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszego biura.

  Kiedy dodana: 12 02 2012 · informacje szczegółowe »
 • Szkolenia Warszawa »

  Na przedstawianej stronie wypatrzycie Państwo szereg przydatnych informacji powiązanych z wielorakimi szkoleniami, jakie mogą wesprzeć przykładowo w znalezieniu godnej pracy. Witryna opracowana jest tak, aby odszukiwanie istotnych treści było bezproblemowe oraz prędkie. W przystępnym układzie strony sprawdzić można terminy, w których organizowane będą różnorodne szkolenia Łódź - są to najczęściej nieodległe terminy, jakie traktują najbliższych tygodni albo miesięcy. Można przewertować inne propozycje, skonfrontować je ze swoimi sprawami i zapisać się na szkolenie albo zdecydować się na kontakt później. W wybieraniu pomagają opisy poszczególnych pozycji, w jakich wszyscy zainteresowani odnajdą równocześnie najważniejsze dane, jak i nieco informacji motywujących do wyselekcjonowania szkolenia Łódź stawiając nacisk na korzyści dla branży. Organizowane kursy Łódź są ogromnie atrakcyjne, dlatego że wszyscy uczestnicy muszą sukcesywnie odznaczać się aktywnością podczas szkolenia. Na dodatek intensywność odbywających się zajęć pomaga w krótkich okresie zakończyć szkolenie Łódź i radować się z kolejnej umiejętności. Osoby, które miały sposobność korzystać z oferowanych usług niezmiernie sobie cenią formę w jakiej prowadzone były szkolenia tudzież ochoczo polecają naszą firmę wśród swoich znajomych.

  Kiedy dodana: 15 03 2012 · informacje szczegółowe »
 • PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Niepubliczne Przedszkole Promyczek w Bielsku-Białej przy ulicy Podgórnej 12 to przedszkole domowe ukierunkowane na rozwój artystyczny i intelektualny każdego Dziecka. Wychowanie przez sztukę stymuluje wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Wykorzystujemy w codziennej pracy wychowawczo-dydaktycznej metody wielostronnego kontaktu ze sztuką, dzięki czemu inspirujemy Dziecko do działania, przeżywania oraz budowania własnego systemu wartości. Zapraszamy do Promyczka! Ogłaszamy zapisy na rok przedszkolny 2012/2013 dla Dzieci z roczników 2006, 2007, 2008, 2009, 2010.

  Kiedy dodana: 08 04 2012 · informacje szczegółowe »
 • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego »

  Całość poczynań zmierzających do minimalizowania zagrożeń oraz zapobiegania niebezpieczeństwom pożarowym, to tak zwana ochrona przeciwpożarowa. Zaufało nam do dziś bardzo wiele jednostek gospodarczych, między innymi wspólnoty mieszkaniowe oraz sklepy jubilerskie. Zapewnianie bezpieczeństwa ppoż to nie tylko nasza profesja, ale również prawdziwa misja, polegająca na zapewnieniu Państwu jak najlepszej ochrony. Jesteśmy prężnie funkcjonującą firmą, która zajmuje się ochroną ppoż w całym naszym kraju. Z naszych profesjonalnych usług korzysta już od wielu lat bardzo wiele znanych jednostek gospodarczych, w tym szpitale, hotele i szkoły. Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa, jeżeli cenisz zdrowie swoje oraz swoich pracowników. Ochrona przeciwpożarowa, jaką Państwu oferujemy, to m.in. prowadzenie czynności ratowniczych.

  Kiedy dodana: 13 01 2013 · informacje szczegółowe »
 • Węgiel Energetyczny »

  Wszystko co warto wiedzieć o podstawowym surowcu w naszym państwie jakim jest węgiel. Jak powstaje, ile mamy czynnych kopalń, dlaczego zawód górnika jest zagrożony i ciężki? Na te wszelkie pytania udzielimy odpowiedzi w naszym serwisie. Węgiel energetyczny, węgiel kamienny, pellet to surowce które są szczegółowe ukazane i przedstawione na ilustracje. Portal stale się rozwija i modernizuje to przyciąga innych internautów mamy nadzieje ze ten wzrost będzie się utrzymywał. Węgiel nie ma przed nami żadnych kluczowych tajemnic, sprawdź i już w tym momencie wejdź do serwisu wegiel-energetyczny.pl

  Kiedy dodana: 28 02 2013 · informacje szczegółowe »
 • Uczelnie Wrocław »

  Na opisywanej stronie internetowej zaciekawieni uczniowie znajdą istotne dla nich informacje odnośnie szkół i uniwersytetów. Czeka Cię matura? Idziesz na studia? To znakomity portal dla Ciebie. Spis popularnych kierunków, wybitne uczelnie w kraju to tylko wstęp do tego, co dostaniesz na opisywanej stronie internetowej. Zaciekawieni użytkownicy mogą również założyć konto, aby mieć dostęp do całej oferty portalu. Ciekawe artykuły na pewno znajdą swoich zwolenników. Z kolei link na facebooka umożliwi Ci na bieżąco śledzić najnowsze informacje. Warto zajrzeć na przedstawianą witrynę i poczytać więcej. Na stronie prezentowane są między innymi Uczelnie Łódź czy Uczelnie Kraków. Serdecznie Zapraszamy.

  Kiedy dodana: 05 03 2013 · informacje szczegółowe »
 • Szkoła Języków Obcych Akcent, Poznań »

  Jeśli chcesz się uczyć języka obcego, zrób to porządnie! Ze Szkołą Językową, która każdemu kursantowi poświęca dostatecznie dużo uwagi, prowadząc swoje zajęcia w optymalnych do nauki grupach. Język angielski, kursy niemieckiego, nauka hiszpańskiego, francuskiego i kilku innych języków. Szkoła Języków Obcych Akcent wie jak. Nasza oferta to kursy dla dorosłych oraz młodzieży i dzieci. Wiemy jak przygotować do każdego egzaminu, sami jesteśmy certyfikowanymi egzaminatorami Cambridge, wiemy jak łączyć naukę z dobrą zabawą – organizujemy zagraniczne obozy językowe oraz półkolonie dla dzieci (Poznań). Jeśli myślisz o nauce na poważnie, zgłoś się do nas, dopasujemy się do Twojego grafiku, gwarantujemy małe grupy i konsultacje metodyczne.

  Kiedy dodana: 26 09 2015 · informacje szczegółowe »