Strony związane z hasłem 'anglia':

 • Ogloszenia Uk »

  Najnowsze ogłoszenia Uk dla wszystkich użytkowników, którzy pragną znaleźć dom, pracę albo samochód w Anglii. Maksymalnym plusem portalu jest możliwość promowania poszczególnego ogłoszenia, które będzie publikowane na pierwszej stronie. Dajemy wszystkim Polakom przybyłym Uk bezpłatną, najbardziej prostą i szybką w obsłudze możliwość zamieszczenia wszelkich ogłoszeń i propozycji. Zachęcamy wszystkich chętnych do budowania pomostu pomiędzy nami samymi jak też środowiskiem, w którym zostało nam dane się odszukać.

  Kiedy dodana: 08 07 2011 · informacje szczegółowe »
 • Testy na prawo jazdy UK »

  Polskojęzyczny serwis informacyjny o testach, kursach i egzaminie na prawo jazdy w Anglii. Z przedstawianego portalu dowiesz się jakie wymagania musisz spełnić aby uzyskać prawo jazdy dające możliwość jazdy autem w wielu państwach. Pragniemy się aby nasz serwis był źródłem aktualnych informacji dla polaków mieszkających w Anglii, którzy chcą uzyskać prawo jazdy. Po zapoznaniu się z ważnymi informacji będziesz mógł wybrać się na egzamin całkowicie przygotowany. Zapraszamy wszystkich Polaków do lektury.

  Kiedy dodana: 10 08 2012 · informacje szczegółowe »
 • Prawo jazdy w Anglii »

  Nauka jazdy zlokalizowana w głównej części Wielkiej Brytanii obsługująca głównie Polaków, którzy pragną mieć prawo jazdy. Udostępniamy mnóstwo artykułów szkoleniowych, które pomogą Ci się kształcić w domowym zaciszu. Mamy najlepsze pod słońcem grono specjalistów, którzy dokładnie ukażą Ci zasady bezpiecznego poruszania po zagranicznych bezdrożach. W naszej ofercie mamy atrakcyjną flotę aut, które są nowoczesne i bezpieczne co bardzo ułatwia etap kształcenia w naszej placówce. Kurs jazdy w UK jest kilkakrotnie łatwiej uzyskać niż w naszym kraju a a oprócz tego tańsze. Chcesz mieć prawo jazdy - skontaktuj się z nami, wszystko Ci wyjaśnimy.

  Kiedy dodana: 14 08 2013 · informacje szczegółowe »
 • Prawo jazdy UK »

  Witryna www szkoły jazdy, która oferuje fachowy kurs oraz fachowe przygotowanie do samego egzaminu. Szkoła informuje na bieżąco o wszystkich wiadomościach, zmian kach jakie mają miejsce na rynku angielskim. Chciałbyś być na bieżąco koniecznie przeczytaj nasze artykuły zamieszczone na portalu ukprawojazdy.com. Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii wcale nie jest takie skompilowane a jest szanowane w większości państw. Więcej znaczących informacji dostępnych na stronie www.ukprawojazdy.com, sprawdź i przekonaj się sam.

  Kiedy dodana: 03 12 2012 · informacje szczegółowe »