Strony związane z hasłem 'hodowla psów':

 • Psie forum »

  Serwis dla hodowców oraz właściciel psów, kotów, oraz królików a także myszy i zwierząt gospodarczych – urządzony jest przez entuzjastów zwierząt. Polecamy skorzystanie z jego zawartości, tym bardziej, iż propozycja jest szalenie bogata. Trzeba dodać, iż zasoby serwisu są odświeżane codziennie rady oraz rady uzupełniane są na bieżąco.
  Dodatkowo można również dodać online zdjęcia swojego psa albo także innego zwierzęcia. Polecamy rejestracje na własnych witryny internetowego i udział w dyskusjach.

  Kiedy dodana: 04 06 2011 · informacje szczegółowe »
 • Szczeniaki Tosa inu »

  Fachowa hodowla psów zlokalizowana w Nowym Sączu proponuje rasowe szczenięta i psy wraz uzyskanym rodowodem. Główną rasą psów, którą z powodzeniem się zajmujemy w Twierdzy Samuraja to japońska Tosa Inu. Psy tego gatunku towarzyszą nam już od kilkudziesięciu lat. Dowodem tego są nietuzinkowe sukcesy na wystawach zagranicznych oraz polskich. TOSA INU - Hodowla psów rasowych Twierdza Samuraja Fachowo zatwierdzamy rodziców wszystkich szczeniąt po to żeby przyszli właściciele nie mieli żadnych problemów z naszymi psami.

  Kiedy dodana: 20 10 2011 · informacje szczegółowe »