Kultura, sztuka Kategoria: Kultura, sztuka

Kultura, sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Http://www.maciejpol.pl »

  Http://www.maciejpol.pl


  Na stronie znaleźć możemy propozycję Macieja Pola – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich iluzjonistów. Warto podkreślić, iż iluzjonista zawsze stara się zaoferować tego typu program, który przypadnie do gustu określonej widowni. Inny program przygotowywany jest z myślą o osobach dorosłych, inny zaś, kiedy na widowni mają zasiąść się przede wszystkim dzieci. W trakcie każdego występu pokazywane są stojące na znakomitym poziomie triki i niezwykłe efekty specjalne, które powstają dzięki praktycznemu zastosowaniu innowacyjnych technik.

  Kiedy dodana: 04 09 2013 · informacje szczegółowe »
 • NVP - nauka śpiewu »

  NVP - nauka śpiewu


  Jeżeli uwielbiasz śpiew, ale ciągle nie jesteś pewien swojej techniki, wymagasz fachowca, który pomoże wydobyć z ciebie realistyczny potencjał, albo po prostu chcesz spędzić czas w towarzystwie śpiewu i muzyki, to z na pewno witryna: www.naturalvoiceperfection.com jest warta odwiedzenia. Można tu odszukać informacje dotyczące różnych warsztatów dal wokalistów i wyjazdów związanych ze śpiewem i dopasować ofertę pod siebie. Niezależnie od płci, stopnia zaawansowania w tym możliwości, Międzynarodowe Stowarzyszenie Natural Voice Perfection przeprowadza rekrutację na interesujące warsztaty realizowane przez wyjątkowych fachowców. Witryna www.naturalvoiceperfection.com jest doskonałym źródłem wiadomości dotyczących warsztatów oraz pracy i idei całego Stowarzyszenia, które jest zwolennikiem krystalicznego śpiewu.

  Kiedy dodana: 29 04 2013 · informacje szczegółowe »
 • Komentarze Sobeat Aneta Tucznio »

  Komentarze Sobeat Aneta Tucznio


  Komentarze w kwestii szkoły tańca SoBeat położonej w Nowym Sączu. Jeżeli uczęszczałeś na jeden z kursów w akademii tańca prowadzonej przez Anetę Tucznio to już teraz dodaj swój komentarz. Dodawanie opinii jest banalne i nie wymaga dużej znajomości sieci. Wystarczy że poprawnie wypełnić pola a Twoja opinia zostanie udokumentowana. Zatwierdzamy tylko merytoryczne opinie zarówno negatywne jak i pozytywne, które nie obrażają żadnej ze stron. Prywatne komentarze i opinie na temat szkoły tańca SoBeat prowadzonej przez Anetę Tucznio w Nowym Saczu i Rabce.

  Kiedy dodana: 20 09 2012 · informacje szczegółowe »
 • Fotografia ślubna Bielsko »

  Fotografia ślubna Bielsko


  Życzliwie Państwa witam na mojej stronie skwierawski-foto.pl Prezentuję tam swoją propozycję robienia profesjonalnych sesji fotograficznych. Robię zdjęcia plenerowe, reportażowe, zdjęcia produktów a także zdjęcia reklamowe. Wykonuję także sesje artystyczne, na stronie prezentuję sesję dziewczyn wykonaną w efektownej oprawie zgliszczy. Da się również znaleźć informacje o moim życiu i osiągniętym doświadczeniu. Fotografia jest moją namiętnością od wielu lat więc ilość zrobionych fotografii jest dość duża, toteż na stronie da się dokonać zakupu. Aczkolwiek moją główną pasją jest ślubna fotografia. Toteż, iż jest to dla każdego z nas jeden z najistotniejszych momentów w życiu za każdym razem pragnę go zapisać w jak najbardziej prestiżowy sposób. Robię zdjęcia ślubne w takich miastach jak Cieszyn, Bielsko i Żywiec, w niepospolitych ich zaułkach i na obrzeżach miasta. Na swojej stronie ukazuję zakładkę ślub, w której można obejrzeć sesję około dwudziestu młodych par, którym zrobiłem profesjonalne zdjęcia ślubne. Zatem wszystkich, którzy pragną zapisać niezapomniane chwile swojego życia uprzejmie zapraszam.

  Kiedy dodana: 16 11 2011 · informacje szczegółowe »
 • Projekty wnętrz w Warszawie - martaperska.pl »

  Projekty wnętrz w Warszawie - martaperska.pl


  Serwis internetowy szanowanego architekta z Warszawy oferującego profesjonalne projektowanie wnętrz biurowych a także projektowanie wnętrz sklepów zarówno w Warszawie, jak i w okolicy. Każdy bez wyjątku realizowany projekt jest dokładnie ustalany ze zleceniodawcą, obejmuje wizualizację, szkice i rysunku i szczegółowy opis technologii wykonania. W serwisie wszyscy zainteresowani mogą znaleźć informacje o architekcie, wybrane realizacje a także kontakt do biura projektowego. Obszerne portfolio i spora ilość wykonanych projektów dają odwiedzającym pełny obraz fachowości i umiejętności właściciela serwisu.

  Kiedy dodana: 20 07 2011 · informacje szczegółowe »
 • Szybko i wygodnie »

  Szybko i wygodnie


  Wywoływanie zdjęć, nowa jakość wspomnień - zachowaj najpiękniejsze chwile. Odbitki cyfrowe, zdjęcia cyfrowe, zamów odbitki ze swoich zdjęć przez Internet - Laboratorium Fotografii Vertis oferuje wywoływanie zdjęć. Cały rok jak z obrazka, zamów u nas już dziś fotokalendarz. Zamień zdjęcia cyfrowe na papierowe odbitki foto - szybko i wygodnie. Wywoływanie zdjęć, dostawa wprost do domu. Wydruki wielkoformatowe w najniższych cenach. Fotolab zaprasza 24h/dobę. Szybko i wygodnie, zamień na papierowe - zdjęcia cyfrowe, dostawa do domu. Albumy, gadżety, kalendarz, podkładka do biura, unikatowe kubki - oryginalny prezent i pomysł. FotoKoszulka to idealny upominek. Świetny sposób na podkreślenie własnej oryginalności. Własny portret - doskonała jakość materiału i nadruku. Wydruki wielkoformatowe - Foto w najniższych cenach 9x13 do 30x45. Zapraszamy po odbitki cyfrowe.

  Kiedy dodana: 07 04 2011 · informacje szczegółowe »
 • Fotografia ślubna »

  Fotografia ślubna


  Wyjątkowe i szczególne uchwycenie emocji w czasie uroczystości weselnej to najważniejsza charakterystyka mojej długoletniej pracy. Zdaje sobie sprawę że fotografia jest moją największą pasją, którą łączę z realizowanym zawodem, a dzięki Wam mogę się w tym odnajdywać, co lubię robić najbardziej. Nieograniczona kreatywność jak również duża wyobraźnia dają mi możliwość upamiętniania kluczowych w Państwa życiu chwil na zdjęciach. Sesje fotograficzne mogą być wykonywane zarówno w dużych studiach fotograficznych jak i w plenerze. Zachęcam serdecznie do obejrzenia niektórych zdjęć na stronie www www.b13.pl. A jeśli szukacie wyjątkowego fotografa do wykonania profesjonalnych zdjęć zapraszam do kontaktu.

  Kiedy dodana: 03 02 2011 · informacje szczegółowe »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura, sztuka

Kultura, sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa: