Rośliny, zwierzęta Kategoria: Rośliny, zwierzęta

Rośliny, zwierzęta - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Ogrody przydomowe »

  Ogrody przydomowe


  Ogrody przydomowe nie powinny być nudne. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni i podstawowa znajomość roślin, które w naszych polskich ogrodach najlepiej dają sobie radę. Każdy ogród może być miejscem, w którym z przyjemnością będziemy chcieli spędzać czas. Pomożemy Wam zorganizować w ogrodzie kącik do odpoczynku oraz przestrzeń wyjątkowo kwitnącą i zieloną. Wszystkie porady dotyczące ogrodów, sposobów ich aranżowania a także pielęgnowania odnajdziecie Państwo na stronach naszego serwisu. Serdecznie zapraszamy!

  Kiedy dodana: 17 10 2012 · informacje szczegółowe »
 • Szczeniaki Tosa inu »

  Szczeniaki Tosa inu


  Fachowa hodowla psów zlokalizowana w Nowym Sączu proponuje rasowe szczenięta i psy wraz uzyskanym rodowodem. Główną rasą psów, którą z powodzeniem się zajmujemy w Twierdzy Samuraja to japońska Tosa Inu. Psy tego gatunku towarzyszą nam już od kilkudziesięciu lat. Dowodem tego są nietuzinkowe sukcesy na wystawach zagranicznych oraz polskich. TOSA INU - Hodowla psów rasowych Twierdza Samuraja Fachowo zatwierdzamy rodziców wszystkich szczeniąt po to żeby przyszli właściciele nie mieli żadnych problemów z naszymi psami.

  Kiedy dodana: 20 10 2011 · informacje szczegółowe »
 • Ogród zimowy - Hydroogród »

  Ogród zimowy - Hydroogród


  Oryginalny ogród jest w dzisiejszych czasach pewnego rodzaju wizytówką domu i jego mieszkańców. Przedsiębiorstwo HYDRO-OGRÓD to zespół specjalistów zajmujących się tworzeniem ogrodów w przeróżnych postaciach. W szczególności polecamy ogrody wertykalne - tzw. zielone ściany pozwalające odnaleźć ukojenie w domu i w biurze. Takie ogrody tworzą oryginalny mikroklimat i stanowią także interesujące obiekty ozdobne w hotelu czy w galerii handlowej. Ogrody wertykalne wyposażone są w specjalistyczny system do nawodnienia. Dodatkowo z z obszaru naszych działań polecamy ogrody zimowe pozwalające cieszyć się zielenią nawet w zimie.

  Kiedy dodana: 20 07 2011 · informacje szczegółowe »
 • Kocięta norweskie leśne »

  Kocięta norweskie leśne


  W świecie domowych zwierząt, to one : koteczki, a zwłaszcza - koty rasowe, zajmują jak najbardziej poczesne miejsce, a wszystko dzieje się za sprawą ich niezwykłej niwersalności czy też piękna i inteligencji. Koty są już na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o liczbę pupili w naszych domach - dystansując tym samym niepodzielnie dotąd przodujące - psy. Popularyzacją kotów zajmują się liczne w naszym kraju felinologiczne Stowarzyszenia, których nadrzędnym celem stała się ich popularyzacja - zwłaszcza poprzez organizowanie szeregu wystaw ( warto w tym miejscu dodać, iż nie ma w sumie takiego "weekendu", w którym nie organizowałoby się wystawy w jakimś zakątku naszego kraju ). Serdecznie wszystkich zapraszamy na strony naszej hodowli, w której prowadzone są następujące rasy : koty norweskie leśne, perskie oraz maine coon.

  Kiedy dodana: 25 01 2011 · informacje szczegółowe »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Rośliny, zwierzęta

Rośliny, zwierzęta - nowa podkategoria:

Nazwa: